Terénní pracovník, dluhový poradce

Zaměstnavatel: Člověk v tísni, o.p.s.

Místo výkonu práce: Rokycany

Platové ohodnocení: 20 000 Kč / měsíc

Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pracovní poměr: Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Referenční číslo ÚP: 13428750714

Poslední aktualizace: 12.10.2017

Poznámka zaměstnavatele

Místo výkonu práce: kanceláře Svazu bojovníků za svobodu 68, Rokycany + území obce s rozšířenou působností Rokycany
Požadujeme: ideálně VŠ, VOŠ v oboru sociální práce a v dalších oborech podle § 110 zákona č. 108/2006 Sb. nebo VŠ vzdělání humanitního směru, ochotu pracovat v terénu, přímo v domácnostech rodin, odhodlání prosazovat rovný přístup ve vzdělávání, výhodou praxe v sociální oblasti, řidičský průkaz a možnost občasného využití automobilu.
Nabízíme: nástupní plat 20.000 Kč, 5 týdnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání a studijního volna, podporu v podobě supervize, možnost spolupracovat s partou fajn lidí na změnách, které mají smysl. Nástup do zaměstnání: dle domluvy, možné ihned. Výše úvazku: plný (v případě potřeby možnost domluvy na částečném zkrácení)
Kontakt: svůj strukturovaný životopis, motivační dopis (rozsah cca 1 normostrana) a případné otázky pošlete na adresu ales.kavalir@clovekvtisni.cz

Daří se nám zlepšovat situaci lidí, kteří mají problémy s dluhy. V našich poradnách i přímo v terénu pomáháme lidem, kteří se nedokáží dobře zorientovat ve své dluhové situaci, nezvládají platit své závazky, nevědí si rady v komunikaci s věřiteli, mají často závazky, které vznikly neoprávněně a neumí se bránit u soudu. Pomáháme také přímo v terénu lidem, kteří se nedokáží dobře zorientovat ve své situaci a mají problémy s porozuměním nejrůznějším dokumentům, komunikací s úřady, dluhy, prací, bydlením. A právě pro tuto práci hledáme do našeho týmu profíků další posilu!
Jak to u nás chodí
Práci chceme dělat a děláme poctivě, protože věříme, že má smysl. Nepotřebujeme k tomu však píchačky, ani přísného šéfa. Rozvrh práce je u nás zčásti možné uzpůsobit a není tak problém být naším zaměstnancem a zároveň rodičem. Věříme v samostatnost a schopnosti našich pracovníků. Jsme si zároveň vědomi, že naši pracovníci potřebují podporu a také ji dokážeme zajistit.
Našim novým kolegou se může stát i čerstvý absolvent - pokud je ochoten se učit.

Více o aktivitách organizace Člověk v tísni, o. p. s. na poli sociální integrace a v dalších oblastech najdete na www.clovekvtisni.cz, resp. www.clovekvtisni.cz/plzen

Kontakt

Kontaktní osoba: Aleš Kavalír

E-mail: ales.kavalir@clovekvtisni.cz

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat 23.10.2017
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů