Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Litohlavy / Pracovní terapeut

Pracovní terapeut

Zaměstnavatel: Středisko křesťanské pomoci Plzeň
Místo výkonu práce: Litohlavy
Platové ohodnocení: 22 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: 1.5.2019 – 30.4.2020
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Místo výkonu práce: Terapeutická komunita Vršíček, Litohlavy 50, 337 01 Rokycany 1
Náplň práce: organizace pracovní terapie klientů ( osoby v léčbě závislosti na návykových látkách a alkoholu), příprava práce a nářadí, rozdělení úkolů, zaškolení a zaučení klientů, vedení klientů při pracovní terapii, dohled nad vykonáváním a kvalitou odváděné práce, práce v truhlářské dílně - na dřevoobráběcích strojích i s ručním nářadím, drobná výroba, dohled na péči o hospodářská zvířata (králíci, slepice, kočka, pes), práce na zahradě dle sezóny, dohled nad služebním vozidlem - zajišťování drobných oprav, pravidelného servisu a technických prohlídek, přezouvání pneumatik, kontrola provozních kapalin apod.), zajištění technické správy budovy - drobné opravy, zajištění pravidelných revizí, vývoz septiku, servis spotřebičů apod., po zapracování občasná víkendová služba - výlet s klienty, doprava na volitelné aktivity, účast na supervizích a poradách.
Požadavky: min. SOU technického směru a výuční list, práce na truhlářských strojích (soustruh, frézka, dlabačka, hoblovka, vrtačka), manuální zručnost, zručný kutil, pracovitost, důslednost, vedení lidí při práci, komunikační a organizační schopnosti, odolnost vůči stresu, psychickou stabilitu a schopnost spolupráce v týmu, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, ŘP skup. B - aktivní řidič, výhodou kvalifikační kurz pracovník v sociálních službách.
Nabízíme: platové ohodnocení od 22.000,- Kč/měs., pracovní smlouvu na dobu určitou s perspektivou prodloužení, zázemí stabilní neziskové organizace, práci v klidném prostředí u lesa ve zrekonstruovaném objektu, 25 dní dovolené, 5 dní sick day.
Nástup: od května 2019 nebo podle dohody. Možná je domluva i na zkráceném úvazku.
Kontaktní osoba: Ing. Ivona Pavelková. Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte do 20.4.2019 na adresu: office@skp-plzen.cz.

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Ivona Pavelková
Telefon: +420 777 785 461
E-mail: office@skp-plzen,cz

Referenční číslo ÚP: 16040410724
Poslední aktualizace: 5.4.2019

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 19.4.2019.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů