Hledat zaměstnání

Účetní

Zaměstnavatel: Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o.
Místo výkonu práce: Rokycany
Platové ohodnocení: 28 000 – 32 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Pracoviště: Stehlíkova č.p. 131, Rokycany
Pracovní náplň: provádí účetní zápisy jednotlivých položek, shromažďuje a kontroluje náležitosti dokladů a dokumentujících skutečností účetních případů, zodpovídá za správnost, kvalitu a včasnost provedení dat v účetním systému CODA - fakturace, služby, materiál, fakturace ze zakázek a smluv, připravuje podklady pro zajišťování účetních hospodářských výsledků. Spolupracuje na měsíčních uzávěrkách, zpracování bankovních výpisů, přebírá výpisy a složenky, doúčtuje vypadlé platby a provádí spárování, vyhotovuje saldo neuhrazených faktur rozdělených dle data splatnosti. Vyhotovuje zápočty a vede evidenci dohod o splátkách a provádí kontrolu úhrad, provádí spárování storen a zasílá dobropisy z vodného + stočného a externích faktur. Vede inventurní soupisy majetku, připravuje podklady pro objednávky externích prací vč. objednávek. Zajišťuje vyúčtování drobného vydání v rámci správy, provádí ucelené soubory účetních operací.
Požadujeme: min. úplné střední odborné vzdělání (ekonomické výhodou), praxe alespoň 2 roky, výpis z evidence rejstříku trestů, ŘP skup. B, samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost, systematičnost.
Nabízíme: platové ohodnocení od 28.000,- do 32.000,- Kč/měs., příspěvek na stravování/stravenky, dovolená nad rámec Zákoníku práce - 25 dnů + 5 dnů zdravotního volna, vzdělávací kurzy, zdravotní preventivní péče, odměny při dovršení životního, pracovního výročí, měsíční prémie, 13. a 14.
Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný profesní životopis doplněný motivačním dopisem do 30. 6. 2019 elektronicky na email Marcela.Gruberova@voss.cz
Kontakt pouze e-mailem: Marcela.Gruberová, e-mail: marcela.gruberova@voss.cz

Kontakt

Kontaktní osoba: Marcela Gruberová
E-mail: marcela.gruberova@voss.cz

Referenční číslo ÚP: 16228140741
Poslední aktualizace: 14.5.2019

Podobné nabídky

ING. MATAS - SLÉVÁRNA STRAŠICE, spol. s r.o. – Strašice
7.5.2019 · 24 000 Kč
Základní škola Zbiroh, okres Rokycany, příspěvková organizace – Zbiroh
6.3.2019 · 11 466 – 17 250 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 25.5.2019.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů