Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Rokycany / Skladový/skladová účetní

Skladový/skladová účetní

Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace nabízí volné pracovní místo na pozici Skladový/skladová účetní. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 22 000 do 32 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO (vyučení s maturitou). Místem pracoviště je Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace/ středisko Rokycany, okres Rokycany. Nástup možný od 1.9.2021. Další informace Vám poskytne Simona Jílková.

Zaměstnavatel: Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace
Místo výkonu práce: Rokycany
Platové ohodnocení: 22 000 – 32 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Od 1.9.2021 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Náplň práce: zajišťovat a vést skladové evidence, kontrolovat správnost a úplnost dokladů o pohybu materiálových zásob. Vést knihy analytické evidence materiálových zásob a dílčí agendy související se skladovou a účetní evidencí materiálových zásob. Sestavovat měsíční výkazy a přehledy příjmů, výdajů a ostatních pohybů materiálových zásob za svěřenou skladovou evidenci. V rámci stanoveného organizačního uspořádání příslušného provozního střediska okresu zpracovávat údaje a podklady pro veškeré účetní přehledy, rozbory a ukazatele týkající se agendy materiálových zásob. Vést evidenci vratných obalů. Vést operativní evidenci. Zajišťovat a zpracovávat podklady pro provádění inventarizací materiálových zásob. Provádět příjem a výdej materiálu, průběžně doplňovat materiálové zásoby. Zajišťovat pokladní činnosti, vést pokladní knihu, provádět uzávěrku pokladny a skonto pokladní hotovosti. Zajišťovat hospodaření s ceninami.
Požadujeme: min. úplné střední odborné vzdělání
Nabízíme: platové ohodnocení od 22.000,- do 32.000,- Kč/měs., pracovní poměr na dobu určitou - zástup za RD a MD, po zkušební době osobní příplatek, čtvrtletní odměny, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, stravenkový paušál za odpracovanou směnu v hodnotě 75 Kč, sick day v rozsahu 16 hodin za kalendářní pololetí, permanentky na sportovní utkání, vitamínové doplňky
Kontakt telefonicky nebo e-mailem: Jílková Simona, tel.: 773 770 078, e-mail: simona.jilkova@suspk.eu

První kontakt

Kontaktní osoba: Simona Jílková
Telefon: 773 770 078
E-mail: simona.jilkova@suspk.eu

Referenční číslo ÚP: 21909780717
Poslední aktualizace: 3.6.2021

Podobné pracovní nabídky

Ing. Josef Štícha – Zbiroh
29.4.2021 · 20 000 – 22 000 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 16.6.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů