Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Rokycany / Sociální pracovník/pracovnice

Sociální pracovník/pracovnice

Úřad práce České republiky nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici Sociální pracovník/pracovnice. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením 21 260 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Vyšší odborné. Místem pracoviště je Úřad práce České republiky/KoP Rokycany - NSD, okres Rokycany. Nástup možný od 1.7.2022. Další informace Vám poskytne Ing. Iveta Šimanová, , tel.: , e-mail: iveta.simanova@uradprace.cz.

Zaměstnavatel: Úřad práce České republiky
Místo výkonu práce: Rokycany
Platové ohodnocení: 21 260 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Od 1.7.2022 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Náplň práce: přijímání žádostí v agendě pomoci v hmotné nouzi, poradenská činnost, provádění sociálních šetření. Vedení a kompletní zpracování správního řízení v žádostech o dávky. Zajišťování vedení ucelené podkladové dokumentace žadatelů, ověřování a došetřování podkladů a údajů pro správní řízení. Přímý kontakt s žadateli o dávky pomoci v hmotné nouzi.
Kvalifikační a další požadavky: ukončené minimálně VOŠ nebo VŠ sociálního zaměření, odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách – vyšší odborné vzdělání v oborech zaměřených na sociální práci a pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociálně právní činnost, charitativní a sociální činnost nebo VŠ zaměřené na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo soc. pedagogiku, velmi dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel), práce s lidmi, komunikační dovednosti, profesionální vystupování, asertivní chování, emoční odolnost, samostatnost, pečlivost, důslednost, flexibilita a spolehlivost, svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, praxe v oblasti státní správy - výhodou, řidičský průkaz sk. B - výhodou
Nabízíme: platové zařazení v souladu s platnými právními předpisy v 10. platové třídě, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku v závislosti na odváděné práci, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (sick days), 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí, stravenky v hodnotě 90 Kč, příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb, odměny k životním a pracovním výročím. Pružná pracovní doba – plný úvazek, předpokládaný nástup: červenec 2022, pracovní poměr na dobu určitou (zástup za rodičovskou dovolenou)

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 30. 6. 2022 včetně na e-mailovou adresu: iveta.simanova@uradprace.cz
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

První kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Iveta Šimanová
E-mail: iveta.simanova@uradprace.cz

Referenční číslo ÚP: 25579420794
Poslední aktualizace: 15.6.2022

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 28.6.2022.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů